Zach's pub

Get Adobe Flash player
Domů

Proběhlé koncerty

Jedinečnost atmosféry v tomto klasickém irském pubu výrazně potrhuje mimo jiné živá hudební produkce.V zimě se hraje v hostinci a v letním období na přilehlém prostranství s krytým podiem. Aktuální rozpis koncertů můžete nalézt v týdeníku Kultura , na plakátech nebo přímo v  Zach´s Pubu. Postupem času bychom vám chtěli tento rozpis přinášet pravidelně na těchto stránkách. Pro začátek uvádíme přehled interpretů, kteří U Zacha již vystupovali.

2015

 
Michal Skořepa&Jan Lichtenberg
O.Smeykal
V.Koubek
Švihadlo unplgd.
Poitín
Limbo
Mademoiselle Manouch/D/ + Urband
Ambiente Theatre + Sky
Annešanté
Cashel
L.Pospíšil¨
Stinka
L.Dusilová
Déma
Flaming Arrow Patrol/USA/
Malczyk + Jindra
Viklan
I.Hlas trio
Kieslowski
Electric Lady
J.Kaňka trio
George Garage/FR/
Záviš
O.Petr
P.Boernerová duo
J.Schmitzer
Circus Ponorka
Ocho Rios
Mucha + Květy
Mr.Cocoman + Dr Kary
Flat Fly
Hibaj
Lake malawi
Annešanté
Z.Bína
Lithe Blas/S/
Blue Effect
Pestalozzi
Selfish Murphy
WWW + Pavel Fajt
Cheers!
Znouzectnost
Mňága a Žďorp
Th!s
Švihadlo
Koiné/USA/
Keltikon/SUI/
Traband
Punqua
Sliotar/IRL/
Vltava
Sto zvířat
Hipster Slayer/FIN/
Slam poetry
United Flavour
Sebevrány
Mediterain
Electric Lady
Garyho hausbót
Pipes and Pints
Voila!
Prago union
Buty
Vypsaná fixa
Plastic people
Zrní
Kníry
Wohnout
Les Gars den Bas
Bára Zmeková
Ear Food
Justin Lavash
Ladič pian-Honza Zakl
St Johnny
David Vávra + Karel Babuljak
Le thé de Loups/FR/
Jirka Mucha
Špinaví uzři
Lake Malawi unplgd.
Gregoire Brun/FR/
Adam Morkus
Luboš Pospíšil
¨James Harries
X.Baumaxa + Tomáš Poláček
Tabasker
Kamil + Friends

2014

 
Annešanté
O.Smeykal+ P.Plánka
Please the trees
Vasilův Rubáš
D.J.Mára
Ty synci
Stinka
Poitín
X.Baumaxa + Em udenko
Vladivojna la Chia
Záviš
Les Gars d´en Bas
Jablkoň
Kittchen
Jan Spálený
Lakuna
Voila!
Burma Jones
Hibaj
K2
Annešanté + Lidová hudba z Chrástu
Michal Hrůza + Kapela Hrůzy
Selfish Murphy
Švihadlo
Mr Cocoman
Sto zvířat
Franquette Quartet/FR/
Electric Lady + Naked Illusion
Cheers!
Cirkus Problem
Znouzectnost
Traban
 
Keltikon/SUI/
Frajara putika+Smackwood/FR/
Sliotar/IRL/
Skarbone 14/B/+ Les Feres Bretelles/B/
Vltava
Anna K
Buster nixon+ Ting
Ocho Rios+Love Earth
Hudba Praha
Buty
Kníry
Prago union
D.J.Mára
Blue Effect
Poitín
West Bohemian All Stars
L.Pospíšil + 5P
Wohnout
St Johnny
Lord Bishop/USA/
Vl.Mišík(Divadlo pod lampou)
Jean Marx Express/USA/
Justin Lavash
Voila!
Jarda Svoboda
MDŽ
Vasilův Rubáš
X.Baumaxa
J.Spálený trio
Tabasker
Hrubý,Kolář,Barry

2013

 
Vasilův Rubáš
J.Schmitzer
Timbasa
M.Leicht,Jablkoň,Z.Lahoda,A.Procházka
Hibaj unplgd.
Cashel
Kieslowski
Circus Ponorka
DJ Monge
J.Spálený trio
Goblin
November 2nd + Steve Walsh
Selfbrush
Lucie redlová
L.Pospíšil
Záviš
Vladivojna la Chia
Jananas
Gwyn Ashton/GB/
Potín+ Cheers
Mediterian,Švihadlo,Baumaxa
Fru fru
Spankers
Traband
Vlasta Redl
M.T.O.(Atmos Chrást)
Charlie Straight
Buty
Ritchie Kotzen/USA/
Burlesque
Annešanté + Lakuna
United Flavour
Tleskač
Kníry
Vasilův Rubáš + Traband
Vltava
Sliotar
Sto zvířat
Fru Fru
Wombo/FR
 
Chai
Crossband
Vložte kočku
Schodiště
Pianio
Hi-fi
Collective + Hippy Hou
Dub Artillery meets Manex Motsi/Zimb/
J
Whats your favorite number
Ill Colori
Lucie Redlová + Garde
Vypsaná fixa
Forbidden Fruit
Mediterian
Plastic People
Prago Union
Timbasa
X.Baumaxa + Jazz sextet
Hudba Praha
Mňága a Žďorp
Znouzectnost
Švihadlo
Mr Cocoman + Dr Kary
Punqua
Ëlectric Lady
Los Rumberos
Poitín
Niceland
Sky + Petr
Mondaymorning/B/
Cashel
V.Koubek
Kieslowski
Lidová hudba z Chrástu + Listolet
Les Gars d´en Bas
J.Harries
Lenka Dusilová
L.Pospíšil +Pája Táboříková

2012

 
J.O.Nejezchleba + Kybabu
Emil Hakl + Tereza Hrubanová
Nina Alverdes/I/
Urband
J.Schmitzer
J.Harries
Rubiano
Poitín
R.Dragoun
Trombenik
Ej-ce Horo/FR/
Cashel
V.Koubek
P.Váša
L.Pospíšil
Záviš
Orchestra
Cirkus Ponorka
Longital
Tea Jay Ivo
Million Dollar Mercedes Band
WWW
Sky
Vltava
Prince of Tennis
Spiritchild
Tleskač
Prago Union
Garage
Sto zvířat
Kočky neberem
Iva Bittová
Sliotar
Toxique
Lord Bishop
Marek Ztracený
DJ Sonority
Švihadlo
X.Baumaxa + Band
Mr.Cocoman + Dr Kary
Skyline
Timbasa
Midilidi
Long Finger Bandits/UK/+ King Twit/UK/
Znouzectnost
Poitín
Buty
Yelow Sisters
Dubnička + Lahoda
Limbo
Bluesberry
Jean Marx Express/USA/
Phil Shoenfelt + Pavel ingl
Curlies
Annešanté + Trombenik
Lise/FR/
Činna
Biorchestra
Ogari
Oskar Petr
Les Amants de Simone/FR/
J.Harries
O.Galuška trio
V.Koubek
Bonus
MDMB
DJ Mersi
Burlesque
DJ Mikkim + Mc Turner

2011

 
Rubiano
Rudovous
Niceland
Selfbrush
James Harries
L.Pospíšil
Jananas
Poitín
WWW
Záviš
J.Schmitzer
Beňa a Ptaszek
Neřež
Dr Kary
Dubonet
Yellow Sisters
Prago Union
Třešňák band
le Pneumatique
Pub Animals
Xindl-X
Mr Cocoman
Vl.Mišík + Etc.
Toxique
Z davu
the Contact
the Cell
Košík Band
Vltava
Tomáš Klus
Sto zvířat
Keltas/FR/
Le Yeux d la Tete /FR/
.Hudba Praha
L. Dusilová + MED
Tradish /DK/
Riddimshot
Bína-Urbanec
Republic of two
Rubiano
Sunflower Caravan
Different disco
Luno
Magnetik
Alef Zero
Kazety
L. Pospíšil + 5P
United Flavour
Mňága a Žďorp
Fast Food Orchestra
Plastic People
M.Y.Music
Švihadlo
Jananas
Poitín
Charlie Straight
Jasná páka
Tleskač
P.Fajt
J Lavash /GB/
13.10.Hi Fi

2010

 
Selfbrush
Jana Vébrová
Justin Lavash
Znouzectnost
Homolka Tobolka
Poitín
Lentemnte Mademoisele/FR/
Cluaran
D.J.Mucho
J.Spálený trio
Oskar Petr
Miloš Dvořáček
Circus ponorka
James Harries
DJei +Admirál Kolíbal
Vladivojna la chia
X.Baumaxa
Tleskač
WWW
Nebylo nás pět
Sto zvířat
L.Dusilová+Eggnoise
Prague Conspiracy
Vltava
Lentement Mademoisele
Polemic
Fast Food Orchestra
Garage
100´C
Jan Budař
Mňága a Žďorp
L.Pospíšil + 5P
Charlie Straight
M.Y.Music
le Pneumatique
Montage
Cartonage
3D Lidée
Mr Cocoman
Groopi
Maradona Jazz
Traband
Hudba Praha
Švihadlo
Muerta Mente
Discoballs
Poitín
Natálie Kocab
Tleskač
P.Bentham+ the Dinner Ladies/GB/
High Gain
Záviš
Ondřej Galuška
Phil Shoenfelt
Karolína Kamberská
ZNC
X.Baumaxa
V.Koubek

2009

 
Záviš
Niceland
J.Schmitzer
Circus Ponorka
Afrodisiak
Sestry Steinovy
Zdeněk Vřešťál
Dick O´Brass
Poitín
V.Koubek
Rearz/FR/
Xindl-X
X.Baumaxa
Z.Bína
Dva
J.Spálený trio
E.Kočičková
Čokovoko
Discoballs
Dubonet
Tleskač
Psí vojáci
Vertigo
Navigators
Vladivojna la Chia
M.Y.Music
Plastic People
V3ska
L.Dusilová
Ohm Square
Tara Fuki
Vlasta Redl
Polemic
V.Mišík+Etc
Čankišou
S.O.I.L.
Afrodisiak
-123 min.
Mňága a Žďorp
Švihadlo
United Flavour
Justin Lavash
Orchestra
Duende
Model Bazaar
Mediterian
San Dal
Muerta Mente
Different D.I.S.C.O.
Lealoo
Chillakilrz/Mex/
Toxique
King Kalabash/Mart./
Please the Trees
Terne Čhave
Tleskač
Sgrt.Pepere/Fr/
Flamenco Fest
Peťo Tázok+Karaoke Tundra/Sk-Ukr/
Žofie Kabelková
Phil Shoenfelt
L. Pospíšil
Petr Nikl
Záviš
Pepa Nos
Šany Šanclová
Jana Šteflíčková
Tellemark+D.Barová
Montage
Xindl-X

2007, 8

 
Zdeněk Bína
Květy
Longital/SK/
Záviš
BT n´J
Cold Feet
Sebevrány
Plastic People of the Universe
The Hogs/IRL/
Lorna Bracewell/USA/
Lenka Dusilová
United Flavour
Andrea Ruilova/ARG/
Segundo
Nika Diamand
Trio de Janeiro
Navigators
Magic Mushrooms
Vabank Unit
A bude hůř (film)
Bow Wave
Jana Kratochvílová+Illuminatica
Tomáš Kočko
Jeremy Saxon/USA/
Prosti Dumi
Lentemente Mademoiselle/FR/
Zamzun quartet/FR/
Vlasta Redl
Autopilote
Dezrechts
Peach Quality
Soulpower
Petra Vlková
S.O.I.L.
Niceland
Bayer
Moshin Mortaba
Ridina Ahmedova
Toxique
Please the Trees
Timudej
Ocho Rios
Dorota Nvotová/SK/
Tristan/FR/
Francois Pignon
Justin Lavash/GB/
Sato San To
Selfbrush
Circus Ponorka
Afrodiziak
Jiří Schmitzer
Orchestra
Prague ska conspiracy

2005, 6

 
Neřež
Jiří Dědeček
Lenka vychodilová+Výprodej Lemury Lepé
Petr Fiala
Marsyas
Pampalini Funky Jam
Los Lososos
Bára Hrzánová+Condurango
Bow wawe
Richard Krajčo+Kryštof unplugged
Schodiště
Chiki-liki tu a/SK/
Work in progress
ZO-O-YA
Jazz mistake
Já,ty a on
Caribe
Temperamento
Greenlands+Whalefishers/NOR/
Gipsy.cz
Njorek
Escale Dedale/FR/
Paul Francis/GB/
Said Tichiti/MAR/
Xavier Baumaxa
Mario Bihári/SK/
Limbo
Michel Buehler/SUI/
Jan Budař+Eliščin band
Paleček/Janík
Krásný stěhovák Gerard+sexuální nábytek
Bratři Orffové
Pepa Nos
kNot Photogenic/GB/CZ/
Načeva
Buty
JD Madrid
Nana Zorin
100´C
Obelix
Ill Fish
Les Ejectes/FR/
Al Yaman
Soge
P Jazz quintet
A. Ruilova/ECU/
Posmrtné zkušenosti
DickˇO´Brass
Garage
Iva Fruehlingová
Son Caliente/CUB/
Miou miou
Iván Guitierrez/COL/

2003, 4

 
Hudba chleba
Barové mouchy
Cabelique
November 2nd
Vlasta Třešňák
Czeltic
Atarés(Cuba,SK,RUS)
Vladimír Václavek
Rudovous
Katka Szarkkoezi
Living Water
Fru Fru
Feng Jung Song+Horská karavana(China+CZ)
Jablkoň
Tara fuki
Neboysa
Guločar
Khoiba
Abraxas
Mňága a Žďorp
Retiré tes Doigts/FR/
Elvis Jackson/SLO/
Polmic/SK/
Tchokola
Takin´off
Stan the Man/SCO,SK/
Pedro Vít
Hoover the Dog/GB/
Hana Frejková
Dub "o" net
Maraca
Vladimír Mišík
Triplicate
Bratři v trik
Pat giraud/FR/
Miqueu Montanaro/FR/
Taliesyn
Bruno Amstad/SUI/
Natalika
Svatopluk Karásek
Pomeranč
Ivan Hlas
Jaroslav hutka
Luboš Pospíšil
Oldřich Janota
Oska Petr+Fabrica akustika
Zdarr
Ondřej Smeykal
Boo
Bengas
Tam tam orchestra
Kampec Dolores/HUN/
Eggnoise
Neočekávaný dýchánek
La troppa/FR/
General Bass
All tomorow parties
The Bubblers
Road work
Johnscott/USA/
Antonio Estevan Huerta/USA/
Yvonne Sanchéz
Nukleární vokurky
Čankišou
Marcipán
Sestry Stenovy
Vl.Mišík+Etc...
Jakub Kořínek+Jan Lichtenberg
Limbo
Hadry z těla
Ivan Myslikovjan+D.J.Maxx/FR/
Bára Šindelářová+Francisco

2002

 
Collegium fiddle dolce
Srytý půvab byrokracie
Vladimír Mišík
Klobouk doů
Safari Sound system
Shannon
Tleskač
Czeltic
Silvia Josifoska(SK)
Artery(BG)
Boboš Procházka+Frozen Dozen(SK)
Ján Litecký Švéda(SK)
Sto zvířat
Divokej Bill
Mandrage
Dan Bárta+Robert Balzar trio
Metylated Spirit(D/AUS)
Cocail International(GB/D)
Zuzana Navarová + KOA
Hypnotix
Bluesweiser(SK)
Muff
Chromosmos(PL)Benedikta
Nyabinghi warriors
Dagmar Voňková
Draga Banda(ČR/Bosna)
Klec
Pod černý vrch
Terne Čhave
Keiding+Hoein(DK)
Gang-ala-basta
J.Š.Svěrák+Jaroslav Hůla
Tres Hombres(A)
Jean-Christophe Maillard+Phillipe Makaia(FR)
ZVA Band(SK)
Yog Sothoth(FR)
Hanka Joová +Bantry Bay
D.J.Bourama+Nomad sound system

2001

 
Ta Jana z Velké Ohrady
Gothart
Bory
Shannon
Ester Kočičková + Lubomír Nohavica
Dalua
Orphans /IRL-USA/
3,14/Fr/
Mediterian
Adamś Apple
Une anche passe/Fr/
Woodoowood
Different D.I.S.C.O.
Panickey strach
Groove
Petr Váša+Ty syč
áci
Krutnava Eb Davis/USA/
Dolmen
Alois Hedervári Band

Sahara Hedl+Sahara
Bobby Houda/USA/
Kumura
Gamba Blues Band
Higher Ground
David Murphy Band/USA-CZ/
Mokrá čtvrť
Jazz Efteraet
Triny
Tleskač
Bloody Mary
Standa Pilc Band
Pavel Fajt
Slonovski Bal/Fr./
Traband
Radůza
M.Y. Music
Vladimír Merta
Ahmed má hlad

 

1995-2000

 
TARAS BAND
TWIN QUARTET
VALERIJ (UKR)
HONZÁK BAND
JAZZ CAN DANCE
HIND WINDOW
YUPKINS
SEDM VĚTRU
EXPRESSIONS
PRESSGANG (GB)
ODYSSEA ACOUSTIC
SUBSTANCE "D"
MILAN SVOBODA KVARTET
SIDE EFFECTS
HOLZER BAND
GERA BAND
VLAĎKA BAUEROVÁ+E.SPÁČIL
TIGER LILLIES (GB)
SWING MANIACS
KUKULÍN
NASTŘIŽENÉ VLASY
JIM ČERT
F. KUČERA QUARTET
ELENA + JOCOSE BAND
V.BAUEROVÁ+J.J.JAZZMAN
SAFE JAZZ
CHBQ
BODLO
PETR NEBO PAVEL
TICKET REGGRES
HARRY PHIL BAND
NOVÁ SEKCE
BLUEGRASS COLLECTION
FILIP TOPOL
CRUMBLED BEAUTY
NAVZÁJEM
SILVESTR BROSCH
VALERIJ + ANDREJ (UKR)
PRAGUE SWING QUARTET
HA-HA BIMBI
ECHT !
DÚN AN DORAS CZ/SW/IRL
ZNOUZECTNOST
VÝBORNÁ VĚC
VĚRA BÍLÁ+KALE
CITADELA
NAHORU PO SCHODIŠTI DOLU BAND
VISCE BEATHA
BUSTER NIXON
PANOPTIKUM
PETER BINDER+PAVLA MILCOVÁ
HOKR
PALICE
ASONANCE
DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
GENE CROSBY (lRL)
FOLIMANKA BLUES
UŽ JSME DOMA
GLANS BANDET UPPSALA (SW)
MCH BAND
ISAAC SHARIFF+SPĚCHEJ POMALU
JUNK
MILAN HLAVSA+ŠÍLENSTVÍ
POD KOPCEM BLUES BAND
IDA KELAROVÁ+ROMANO RAT
RAM ADONAI
EUGEN BROSNAN (lRL)
RIVER SIDE
CANOPY
MILAN KAZECKÝ
NA HOLOU 25
LACZO DÉCZI+NEW YORK CELLULA (CZ/USA)
BLUESBERRY
ČARDA
IRISH DEW + SEAN BARRY (IRL)
SAMANTA KOKS
FORBIDDEN FRUIT
BLUES MESSENGERS
-123 MINUT
ČESKOMORAVSKÁ HUDEBNÍ SPOLEČNOST
BRAN
EX-EXPERIMENT K.KOPEJTKA
BLUES GENERATION
21:20 SOUTH MICHIGAN AVENUE + CHARLES SAWYER /USA/
JOE BLOW
JIŘÍ "ŠLUPKA" SVĚRÁK
KAREL BABULJAK & KAPELA SNŮ
PESTALOZZI
MANŽELÉ
DOKONCE
DOBROHOŠŤ
WHITE MAGPIE (D)
JEFF ZIMA (USA-FR)
LUBOŠ POSPÍŠIL
ČESKÉ SRDCE
KRAUSBERRY
KAKULUMA
MICHAL HROMEK CONSORD
ACID FOLK
LAXNÍ PŘISTUP
BLATOUCH
BANDSHEES &NOEL O'BRIEN (lRL)
P.ŠTREICHL+TRUC BLUES
TINO STANDHAFT & BAND (D)
PI-PI-PING ZIP-PONG
UHLÍŘ TEAMJAN BURIAN
LUBOŠ HOLZER BAND
HANGMEN (D)
DARRELL STANDING
TŘETÍ ZUBY
JIMI HENDRIX REVIVAL
CAT CROCHTA
THE END OF COLOURS
BLUES CONDITION
HANA KŘÍŽKOVÁ
O.KONRÁD & GUMBO
ZUZANA DUNKOVÁ
ZLOM
DAB BE BAP
B.B.BAND
SLUNEČNÍ ORCHESTR
CAMERA OBSCURA
STARS
MIG 21
LOS YOJAYAS (PERU)
IRISH COFFEE (FR)
ASPM+J.SPÁLENÝ
ČINNA
JAZZ FRIENDS
MAJER. BRZD. TABULKY
MHS
BLUE CONDITION
MERCY STREET
MRUMLE
COUNTRY BOYS
ABIGAIL
JRC HOUSE BAND
STAŘÍ PSl
ŠVIHADLO
KARAVANA
POlT1N
SLEDĚ, ŽIVÉ SLEDĚ
EXTEMPORE
VÁCLAV KOUBEK+SPOL.
HIBAJ
   

 

Zach's Cafe

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
Přidat do kalendáře

Wifi Free

Zasílání aktualit

Mějte přehled o našich novinkách!

Plzeňský kalendář